TV Nova
Prima TV
Čti doma.cz
čt24

Aneta(18) nejlepší Češka v ženské kategorii v Dánském Vejle na turnaji juda Danish Open

Šéfredaktor 2020-02-12 07:42:09 Sport
Aneta Pokorná

O víkendu bojovala závodnice kladenského juda Aneta, ze Sportovního klubu Judo Kladno ze Sítné  www.judokladno.cz v Dánském Vejle na turnaji juda Danish Open . Všechno co se týká turnaje, je první třída, včetně úrovně soutěže a  pro Anetu  to byla fantastická příležitost potkat se na tatami  s těmi nejlepšími závodnicemi světa. Účast 23 států, téměř se sedmi sty  závodníky,  tak dokreslovala celkovou atmosféru turnaje. Aneta si byla od samého počátku vědoma, že pokud bude chtít uspět musí porazit ty nejlepší závodnice, mnohdy opásané černými mistrovskými pásky v judu. Navíc startovala ve dvou kategoriích a to v ženách -57kg a v U21 -57kg. (juniorky). V ženské kategorii  obsadila  (2v/2p) celkové sedmé místo a ve výsledkové listině figurovala jako nejlepší Češka. V juniorkách (3v/2p) obsadila páté místo. Gratulujeme.